Присиваська сільська територіальна громада, яка є членом Асоціації міст України на Херсонщині, перерахувала мільйон гривень на придбання дронів для українських воїнів.

“Жителі нашої громади всім серцем з нашими Воїнами, справжнімии Героями, які наближають Перемогу України над російськими загарбниками! – зазначає начальниця Присиваської військової адміністрації Олена Пелешок. – Щиро віримо, що внесок нашої громади у спільну справу визволення наших земель від окупантів є важливим!”.

Тому розпорядженням начальника Присиваської СВА від 01.05.2024 року виділено з місцевого бюджету та перераховано на закупівлю безпілотних авіаційних комплексів мільйон гривень. “Нехай вони стануть ефективним підсиленням для наших військових та допоможуть виконувати бойові завдання, знищуючи ворога на Херсонщині”, – говорить Олена Пелешок.

Нагадаємо, що населені пункти Присиваської громади окуповані з перших днів повномасштабного вторгнення. Сотні родин війна вигнала з рідного дому, однак вони всією душею вболівають за долю своїх сіл та рідних людей, котрі мусили лишитися в окупації.

Ті, кому вдалося виїхати з окупаціїї, сьогодні об’єднують зусилля, щоб допомогти українським воїнам. Так, працівники Присиваської сільської ради долучилися до акції “Великодній кошик для захисника” та надіслали посилки військовим.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я