Про це повідомили в Державному агентстві меліорації та рибного господарства України.

В одному з пропагандистських сюжетів йшлось про масштабний незаконний вилов водних біоресурсів на окупованій території Херсонської області, а саме в акваторії Азовського моря, поблизу м. Генічеськ.

За даними пропагандистів рф, обсяг грабунку водойми склав 35 тонн хамси, 186 кг азовського калкана та 60 кг глося. Продавати рибу злочинці планують як на території окупованої Херсонщини, так і в регіонах країни-окупанта.

За вказаним фактом незаконного вилову водних біоресурсів Генічеським районним відділом поліції відкрито кримінальне провадження. Збитки, нанесені рибному господарству України, розраховані Азовським рибоохоронним патрулем Держрибагентства і склали понад 43 млн грн (без урахування шкоди за незаконний вилов азовського калкана та глося).

Це лише один з багатьох випадків завданої шкоди окупантами в Азовському морі, загальний масштаб знищення цінної риби у водоймі набагато більший.

Наразі Азовський рибоохоронний патруль спільно з іншими правоохоронними органами продовжують відстежувати факти незаконного вилову риби браконьєрами рф у басейні Азовського моря.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я