Історію українського воїна оприлюднило Міністерство охорони здоров’я України.

Андрій родом з Херсонської області. З 2014 року служить в армії, пішов туди з Майдану.

24 лютого 2022 р. припало на 9-й місяць його ротації. У той день воїн знаходився у Луганській області. “Ми знали, що нас атакуватимуть, тому зібралися та чекали команди. Перший день жорсткий був“.

12 лютого поточного року захисник отримав поранення під Кремінною — наступив на протипіхотну міну.

Андрія евакуювали до Слов’янська, де зафіксували та знеболили ногу, а в Краматорську провели операцію з ампутації. Після були Дніпро та Рівне, де зробили реампутацію. Місяць захисник пролікувався там, і поїхав до Львова на реабілітацію у суперсучасну клініку протезування, реконструкції та реабілітації Superhumans Center.

В Андрія улюбленець — американський бульдог, якого він кличе “Тезка“.

“У мене позивний — Бабай. І коли я поїхав купувати його, бачу, в паспорті собаки написано: “Бабай”», — з усмішкою пригадує чоловік. Тезка пройшов з Андрієм всю реабілітацію в центрі.

❝ Мій підрозділ зараз воює, ми колись були здебільшого “пішоходами”, а зараз більше почали літати, — говорить воїн, — у планах ще місяць реабілітації — і йду служити далі. Мене забирають головним інструктором батальйону. Навчатиму молодь. ❞

А ще Андрій з дитинства хотів мати велосипед, тож один із Львівських велоклубів запросив його до себе. Вже за місяць після виписки Андрій ставить велорекорди. Спочатку він займався на велотренажері, а нині вже впевнено їздить вулицями.

Нагадуємо, Superhumans — сучасна клініка протезування, реконструкції та реабілітації, що відкрилася у Львові. Послуги Superhumans — безоплатні для постраждалих від війни: лікарня фінансується донорами та партнерами.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я