У Херсоні в артхабі в укритті, в межах Креативно-терапевтичної платформи, була окрема програма, в якій все розраховано на участь маленьких херсонців.

Зокрема, майстер-клас з бісероплетіння «Квіточка і травичка» від майстрині Зої Жменько. Мета – розвиток дрібної моторики та фантазії, здатність поєднувати кольори та формування композиції.

Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки «Бажанка», стиль «Театралка» від Надіши Джабіладзе. З давніх-давен наші прабабусі мотали ляльок. В основному це були оберегові ляльки, які захищали оселю, її господарів та худобу від усього лихого і недоброго. Та ніхто ніколи не заважав людині мріяти! Мрія, яка збувається, ще називається маленьким щастям, або власним святом! Лялька «Бажанка» здатна виконати найзаповітніші мрії.

Майстер-клас з плетіння нитками та бісером «Брелок-Кавунчик, спогади про літо». Мета – розвиток дрібної моторики, творчості, концентрація уваги у процесі заняття, зняття напруги.

Майстер-клас з роботи з нитками та картоном, іграшка «Пташка» від Тетяни Дівущак. Мета – розвиток дрібної моторики, уяви, креативного мислення, комунікації та взаємодії у групі.

Організатор – ТОВ «Фестивальний центр» за підтримки Українського культурного фонду. Також інформаційно допомагав благодійний фонд «KRYLA».

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я