Магістрантка факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету Анна Гонтар продовжує здобувати нагороди на Паралімпіади-2024.

Вона 5 вересня завоювала вже третю медаль на командних змаганнях з параплавання, повідомили в пресслужбі вищого навчального закладу.

У фіналі змішаної естафети з комплексного плавання 4х50 м у складі збірної майстер спорту України міжнародного класу Анна Гонтар здобула командну бронзу.

Нагадаємо, що 1 вересня Анна виборола другу бронзову медаль у плаванні на дистанції 100 м брасом (клас SB5).

А перша медаль на Паралімпійських іграх-2024 була 29 серпня за високий результат у параплаванні.

“Саме у цей день приймальна комісія ХДУ ухвалила рішення про зарахування Анни на І курс магістратури бюджетної форми навчання. Пишаємось здобутками чемпіонки, горді тим, що такі талановиті та вмотивовані люди обирають Херсонський державний університет!”, – прокоментував ректор ХДУ.