Адміністрація Херсонського національного технічного університету та кафедра дизайну оголошує конкурс на створення малюнку орнаменту для вишивки, що відображає етнічні, історичні та модерні особливості південного регіону, зокрема Херсонщини.

За результатами конкурсу будуть виготовлені вишиті сорочки, які планується використовувати як пам’ятні сувеніри (подарунки) від університету.

Умови конкурсу

Створити орнаменти для чоловічої/жіночої вишитої сорочки традиційного крою. Дизайн має бути розроблений з урахуванням виконання в матеріалі. Орнамент, який подається на конкурс, необхідно виконати в двох колірних варіантах:

1. Умовно кольорова гама «мілітарі» – фон темно зелений або хакі, колір ниток вишивки має мати стриману, наближену до фону кольорову гаму.

2. Фон і колірна гама без обмежень.

Орнаменти мають бути виконані у графічному редакторі (CorelDRAW, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Figma тощо) в натуральну величину та збережені у форматі .png або .jpeg

Якщо конкурсант зупиняється на класичному варіанті розташування вишивки – нагрудний елемент по центру пілочки(переду) сорочки, манжети рукавів, комір – необхідно лише врахувати відповідні розміри елементів.

Розміри вишитих деталей при традиційному розташуванні:

Манжет – 20х4 см

Комір – 42х4 см

Нагрудний елемент – 35х18 см

Якщо конкурсант вбачає в своїй роботі зміну розташування вишитих елементів варто також надати ескіз сорочки, де буде позначено їх розташування. Макет за посиланням: https://t.me/+l-jyW_iKspFhZDgy

Крайній термін виконання (дедлайн) – 30 жовтня 2023р.

Подати заявку на участь та завантажити роботу можна за посиланням: https://forms.gle/9YdSudPRUM1RXmZo8

Всі учасники отримують сертифікати про участь у конкурсі.

Для переможця передбачена грошова винагорода від адміністрації ХНТУ в розмірі 1000 грн.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я