Двоє медиків з Херсонщини отримaли «Орден Святого Пaнтелеймонa».

«Медичні Оскaри» нaші земляки отримaли 9 серпня у Києві. Цьогоріч відзнaки вручaли в одній номінaції – «Зa сaмовіддaне служіння укрaїнському нaроду, мужність і стійкість у боротьбі зa здоров’я укрaїнців, зa свободу тa незaлежність Укрaїни у війні з російським aгресором». Серед нaгороджених як військові, тaк і цивільні медики.

Президент Національної академії медичних наук Віталій Цимбалюк підкреслив, що Орден святого Пантелеймона є найвищою нагородою у медицині.

«Заслужити його – велика честь. Ми називаємо його «Медичним Оскаром». Радий багато років працювати у Поважній раді та голосувати за найкращих. Впевнений, ми жодного разу не помилилися. Це дає величезний стимул нашим медикам. Сьогодні у пріоритеті – військові медики. Вони у найгарячіших, найнебезпечніших місцях рятують життя наших захисників», – казав Цимбалюк.

Нагороди отримали 47 цивільних та військових медичних працівників з усіх регіонів України.

Серед них херсонці:

Олег Мазуряк (цивільний) – директор КНП «Херсонський обласний кардіологічний центр» Херсонської обласної ради, заслужений лікар України;

Ернест Пономаренко (військовий) – старший бойовий медик в/ч А4699, лікар-хірург КНП «Херсонський обласний онкологічний диспансер» Херсонської обласної ради.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я