Про це на сторінці у фейсбук повідомив начальник Бериславської міської військової адміністрації Олександр Алчієв.
“Черговий терористичний акт окупантів. На жаль, знищено наш громадський простір, який ми будували з великою завзятістю та вірою в майбутнє громади. Це був проєкт, реалізований завдяки підтримці VNG International Ukraine, місце, яке створювалося для людей, для спілкування, підтримки та розвитку громади.
Не можу сказати, що це стало несподіванкою. Ворог уже давно цілеспрямовано знищує все, що допомагає людям жити, працювати та зберігати людяність навіть у найскладніших умовах. Але від цього втрата не стає менш болючою. Шкода не лише майна чи будівлі. Шкода зусиль, часу, ідей та спільної роботи багатьох людей, які вкладали в цей проєкт свою душу.” – написав Олександр Алчієв.
відео: з фейсбук-сторінки Олександра Алчієва









