Трохи більше двох тижнів лишається до старту 25-го, ювілейного, міжнародного театрального фестивалю “Мельпомена Таврії”.

Цьогоріч він проходитиме з 8 по 16 вересня під гаслом “Ми вдома”.

Фестивальна афіша складається з 72 вистав, а відкриють “Мельпомену Таврії” одразу 25 театрів.

Організатори привідкрили завісу і поділились особливостями цьогорічного дійства.

По-перше, запланована home-програма у Херсоні в безпечному місці, а також guest-програма в інших містах країни та закордону на сценах театрів-учасників.

Також 8 вересня запланований спільний захід з благодійним фондом «Бібліотечна країна» та видавництвом «Саміт-книга» у межах KyivBookFest в Pochayna Event Hall. А саме дискусія: «Культурна деокупації українських територій». Спікери: Ростислав Карандєєв, Тарас Кремінь, Діана Трима, Юлія Бережко-Камінська та Олександр Гунько.

Також працюватиме літературна сцена в 7 містах: Херсон, Одеса, Кропивницький, Київ, Львів, Миколаїв, Ганновер (Німеччина). Окрім цього, заплановані заходи музичної платформи з бардами та рок-гуртами в Херсоні, Миколаєві та Одесі.

У Херсоні діятиме терапевтична платформа, мета якої здійснення позитивного впливу на психоемоційний стан людей, які пережили тривалу російську окупацію та лишаються у місті під постійними обстрілами. У її межах запланована низка майстер-класів.

Усе це та ще багато цікавого відбудеться у межах XXV Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії», який пройде за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

За 24 роки існування на фестивалі показали понад 450 вистав, його відвідали близько 220 театрів зі 100 міст більш ніж 20 країн світу. Зокрема, брали участь творчі колективи з Білорусі, Угорщини, Польщі, Румунії, Молдови, Португалії, Грузії, Азербайджану, Латвії, Литви, Ізраїлю, Франції, Болгарії, Туреччини, Австрії, Німеччини, Вірменії, Японії та США.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я