Херсонські бібліотекарі започаткували акцію для допомоги Силам оборони. Вони запрошують містян приносити пропагандистську, застарілу та непотрібну їм на полицях літературу. Кошти, вторговані за таку макулатуру, спрямують на допомогу військовим.

Про це йдеться в сюжеті Суспільне Херсон.

Застаріла, нецікава, пропагандистська література може допомогти українським військовим, вирішили херсонські бібліотекарі.

“Акція проходить у всіх філіях, їх у Херсоні зараз 11. Всі відгукнулися дуже активно. Голови ОСББ відгукнулися, написали нам на електронну пошту листа і залюбки візьмуть участь у цій чудовій акції”, — сказала директорка Центральної бібліотечної системи Галина Нєжинська.

“Кошти за макулатуру будуть спрямовані на автомобіль для 56-ї бригади Збройних Сил України, в якій служить наш депутат Херсонської міської ради В’ячеслав Білковський. Ще до цієї акції наші користувачі приходили до бібліотеки і книги приносили, які їм не потрібні. Ми збирали в окремий куточок, а потім така ініціатива випливла, що ми хочемо допомогти нашим воїнам, які воюють. І їм не вистачає коштів на обладнання”, — розповіла завідувачка відділу обслуговування херсонської бібліотеки Зоя Федотова.

Така ініціатива для України не нова, говорить начальниця управління культури Херсонської міської ради Світлана Думинська.

“Ми вирішили своїми посильними можливостями долучитися до збору макулатури, яка вже застаріла, яку люди не хочуть мати на своїх поличках. Я маю на увазі література пропагандистська, російська або яка вже втратила свою цікавість для людей. І найголовніше, дуже багато людей готові допомогти, збираємо “донати”, але хтось фізично, фінансово не може це зробити”, — сказала начальниця управління.

Херсонці акцію підтримали. Були випадки, коли книг було так багато, що їх до бібліотеки привозили автівками, розповіла Світлана Думинська. Окрім застарілих книжок, просять приносити і кнопкові телефони, які потрібні українським військовим.

фото Суспільне Херсон

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я