Вона стала першою на Херсонщині жінкою-проктологом. І впродовж перших двох місяців окупації обласного центру продовжувала лікувати своїх пацієнтів. Нині ж вона єдина жінка-лікар такої спеціальності в поліклініці Першого медоб’єднання Львова.

Наталія Кумар – проктологиня Амбулаторно-поліклінічного центру. Їй 37 років, з них 12 – лікарського стажу.

Родом лікарка з міста Червоноград, що на Львівщині. Навчалась спершу у Луцькому медучилищі та працювала операційною медсестрою. А професію лікаря здобувала вже в Буковинському медуніверситеті. Звідти на інтернатуру Наталію розподілили до Херсонської обласної лікарні, де вона і обрала свою спеціалізацію та стала першою жінкою-проктологом на весь регіон. І працювала там усі роки до великої війни.

Коли окупанти захопили Херсон, Наталія ще впродовж двох місяців залишалася в місті і продовжувала приймати пацієнтів. Її маленький син боявся російських солдатів і здригався від звуків війни. Через турботу про нього лікарка наважилась на евакуацію. Їхати вирішила на малу батьківщину. І там майже одразу влаштувалась на роботу в Перше медоб’єднання Львова.

Наталія Кумар – не просто лікарка, яка консультує. Вона хірург-проктолог і займається, зокрема, лікуванням онкологічних патологій, що потребують оперативних втручань.

Вільний від роботи час Наталія Кумар проводить з сином та донькою.

“Ми з дітьми стараємося по максимуму відвідувати цікаві місця Львова та області. Ходимо в музеї. Можливо після перемоги ми повернемося в Херсон і це буде наша спільна пам’ять про Львів”, – резюмує лікарка.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я