Благодійний фонд «Стабілізейшн  суппорт сервісез» спільно з міжнародною гуманітарною організацією «CARE» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії роздали допомогу евакуйованим із Херсонщини мешканцям.

Вимушені переселенці отримали продуктові набори та засоби індивідуальної гігієни в рамках проєкту «Життєво необхідне реагування на ризики, пов’язані із захистом, та гуманітарні потреби постраждалого від конфлікту населення на півдні та південному сході України».

Минулого тижня волонтери роздали 200 наборів у Кривому Розі для ВПО з Херсонщини. Зокрема, їх отримали пенсіонери, багатодітні родини, люди на утриманні, які потребують допомоги.

Серед них був 74-річний Василь Миколайович, який нещодавно евакуювався з Берислава Херсонської області. Причиною виїзду став вибух біля його будинку. Він розповів про те, що його місто постійно обстрілюють: зруйнована аптека, де роздавали гуманітарку, обстріляні будинки тощо.

Василь Миколайович проїхав 30 кілометрів без світла, щоб його не помітили дронами, й зараз він розташувався в Кривому Розі.

«Зараз винаймаю квартиру, якось буду тут жити. Мені завідувачка будинку принесла телевізор, сусіди продуктів принесли, я не очікував такого. Взагалі не думав, що таке доведеться у свої 74 роки переживати», — розказав Василь Миколайович.

Упродовж проєкту благодійний фонд «Стабілізейшн  суппорт сервісез» допомагатиме постраждалим від війни у віддалених районах Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей. Буде створено групи швидкого реагування, які забезпечать:

  • доставку в постраждалі громади питної води;
  • роздачу непродовольчих наборів;
  • поширення гігієнічних наборів різних наповнень відповідно до статі та віку;
  • видачу багатоцільової грошової допомоги для постраждалих.

«Ключова особливість цього проєкту в тому, що допомога буде надаватись в трьох областях – Запорізькій, Миколаївській та Херсонській. Ми будемо надавати допомогу швидко після обстрілів та координуватимемо з іншими партнерами. Також ми надаватимемо найнеобхідніше: воду і гігієну. У Запоріжжі ми будемо також видавати грошову допомогу, яка допоможе хоча б мінімально підтримати населення», –  прокоментувала директорка з гуманітарного реагування БФ Анна Борисова. 

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я