У Херсоні на День Святого Миколая відкрили Приймальню Різдвяного чарівника. Спеціально для маленьких містян створили казкову атмосферу, підготували сюрпризи та подарунки.

Це спільний проєкт благодійного фонду «KRYLA», Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша та ТОВ «Фестивальний центр».

“Нам дуже хочеться для нашої херсонської малечі подарувати свято. Долучилося чимало добрих людей. Це і благодійний фонд «KRYLA», і «Support Kherson», і Таврійський фонд, і програма DITY.HELP, і дуже багато небайдужих людей. Ми відкрились і будемо працювати у грудні. Різдвяний чарівник чекатиме і на наших діток, і на дорослих для того, щоб їм вручити подарунки. А ви готуйте листи, пишіть свої побажання – у нас працює пошта Різдвяного чарівника, і ви знаєте, що всі бажання здійснюються. І, дорослі, здійснюйте бажання малечі, тому що вони швидко ростуть, а час біжить невпинно. Переможемо обов’язково і тоді влаштуємо грандіозне свято». – зазначив директор Херсонського театру Куліша, народний артист України Олександр Книга.

Для жителів південних областей України стало вже хорошою традицією відвідувати зимову резиденцію на базі зеленого туризму «Чумацька криниця» в Олешківському лісі. Поки вона тимчасово окупована рашистами, чарівник чекає на всіх у бомбосховищі в Херсоні.

Дітки з радістю долучалися до активностей, які проводили аніматори. Після – всіх охоче заходили в приймальню Різдвяного чарівника та отримували солодкі подарунки.

Приймальня працюватиме протягом грудня. Деталі – на сторінках благодійного фонду «KRYLA».

“У нас є реєстраційна форма, її можна знайти в соцмережах благодійного фонду «KRYLA» та телеграм-каналі «KRYLA • ХЕРСОН». Наша мета – подарувати діткам незабутні емоції, справжнє дитинство, яке у них нечесно забрали». – каже керівниця благодійного фонду «KRYLA» Олександра Книга.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я