Команда громадської організації “А що зробив ти?” продовжує допомагати мешканцям Херсона. Завдяки попереднім зусиллям, волонтери вже забезпечили мешканців продуктовими наборами, гігієнічними засобами, теплим одягом та іншими речима першої необхідності.

Але на цьому організація вирішила не зупинятись.

“Команда “А що зробив ти?” вирішила взяти на себе відповідальність та створити пункт обігріву для херсонців. Ми вже маємо підготовлене приміщення, частково обладнане завдяки щедрості місцевих жителів та команду волонтерів. Тож у пункті обігріву наші світлячки (херсонці) знайдуть тепло, заряд для телефону, їжу та підтримку. Чого не вистачає для реалізації проєкту? Щоб забезпечити повноцінне функціонування пункту обігріву, нам необхідна фінансова підтримка. Сьогодні ми оголошуємо запуск збору коштів на платформі “Моє Місто” з метою залучення необхідної суми – 107 600 грн”, – розповідає Крістіна Студинська, лідерка проєкту.

У розпорядженні організації вже є склад у напівпідвальному приміщені, для якого херсонці надали старлінк, генератори, ліжка та іграшки. Але для реалізації повноцінного пункту обігріву не вистачає мікрохвильовки, пральної машини, дитячого килимка, подовжувачів, крісел для сидіння та коштів на додаткову оренду.

Підтримати проєкт можна у такий спосіб:
• розповісти про нього у соцмережах, поширити серед друзів та колег;
• задонатити будь-яку зручну суму за посиланням https://mycity.one/projects/podaruy-svtlo-punkt-obgrvu-u-herson

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я