Про це повідомили в поліції Херсонської області.

Про функціонування саморобної спортивної зали у підвалі одного з будинків населеного пункту Дар’ївської громади ювенальні поліцейські дізналися близько місяця тому, коли вчергове відвідували сім’ї з дітками та вивчали їх потреби. Хлопчиків і дівчат поліцейські застали в підвалі будинку, який малеча сама перетворила на спортзал. Саме у підвалі ці діти вимушені проводити дозвілля, адже на вулиці перебувати небезпечно через щоденні російські обстріли.

Хлопці та дівчата позносили у підвал старі м’ячі, гантелі, скакалки, килимки, з підручних матеріалів хотіли зробити місце для занять спортом, щоб відволікатися від потужних вибухів. Під час спілкування з ювеналами діти попросили за можливості привезти їм хоч якийсь спортивний інвентар.

Щоб здійснити дитячі бажання, об’єднали зусилля працівники Головних інспекцій поліції Хмельницької та Херсонської областей, які передали дітям спортивний інвентар, що його підбирали відповідно до віку дітей і розмірів приміщення.

Правоохоронці встановили їм шведську стінку, боксерську грушу, штангу з дисками, подарували нові гантелі, м’ячі, передали ящики з запасом питної води. Правоохоронці розповіли про техніку безпеки на тренажерах та показали кілька простих базових вправ.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я