За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів регіону за фактом колабораційної діяльності та жорстокого поводження з цивільним населенням (ч. 7 ст. 111-1, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).

Слідством встановлено, що у червні 2022 року обвинувачені пішли служити ворогу у псевдоправоохоронний орган – «Скадовский районний отдел полиции ГУ МВД Херсонской области». Обійнявши посади виконувачів обов’язків «полицейского комендантского взвода», «конвойного отделения конвоирования» та «заместителя начальника отделения уголовного розыска», реалізовували політику окупаційної влади.

У серпні того ж року, погрожуючи вогнепальною зброєю, вони затримали та ув’язнили в захопленому Скадовському райвідділку поліції місцевого жителя. Під час допитів до чоловіка застосовували фізичне насильство, погрожували вбивством.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалось ГУНП в Херсонській області, оперативний супровід – УСБ України в області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я