Визначено 27 переможців у конкурсі грантів групам взаємодопомоги. Кожний проєкт підтримано на суму по 10 тисяч доларів. Деякі з них отримують співфінансування з місцевих бюджетів.

Проєкт реалізується Південною стратегією розвитку у партнерстві зі спільним офісом DanChurchAid та Kirkens Nødhjelp в Україні за фінансової підтримки Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine.

Ініціаторами та виконавцями є громадські організації, благодійні фонди, комунальні підприємства, комунальні установи та незареєстровані ініціативи громадян.

Так, 14 проєктів підтримано у Миколаївській та 13 у Херсонській області.

Стисло про проєкти переможців та їхню географію:

  • У Херсоні буде підтримано ініціативу зі встановлення сендвіч-панелей для відкосів і вікон. У відібраних будинках жителів прифронтової Новорайської громади будуть встановлені індивідуальні сонячні панелі. У Новому Бузі комунальне підприємство розширить та оновить мережу сміттєвих баків по громаді. У Чорнобаївці буде встановлена станція очищення води у громадському місці. Комунальне підприємство у Качкарівці купить екскаватор для виконання робіт з благоустрою.
  • Пожежні бригади у селищі Первомайському та Станіславі закуплять для себе нове обладнання, інвентар та виконають ремонтні роботи. А у Бериславському районі буде проведено серію заходів з навчання мінної безпеки та надання першої допомоги.
  • У Високопіллі та Великій Олександрівці підтримано створення громадських інклюзивних просторів. А у Томиній Балці буде облаштовано перше підземне укриття, яке одночасно буде місцем проведення публічних заходів. Завдяки нашому конкурсу грантів нові дитячі та спортивні майданчики з’являться у Кобзарцях та Зарічному.
  • Центр надання соціальних послуг у Мостовому відремонтує дах будівлі, а у Білозерському ЦНАПі буде інтегровано нову інноваційну систему погосподарського обліку, що пришвидшить отримання довідок та інших документів.
  • Ментальне здоров’я допоможе відновити рух Лікарняних клоунів на базі дитячих медичних закладів міста Миколаїв, а серія психосоціальних заходів підтримає жителів незламного Херсону.
  • Впровадження навчальної програми у Вознесенському Центрі освіти дорослих; відновлення діяльності кооперативу бджолярів у Мішково-Погорілово; отримання несучих курей та зерна для годування для малозабезпечених жителів села Зеленівка дозволять спільно створити нові економічні можливості для постраждалого населення.
  • Проєкти відновлення водопостачання (водонапірні башти, свердловини, насоси, ремонт систем) будуть виконанні у семи селах Миколаївщини: Врадіївці, Новоукраїнці, Себіному, Горохівці, Новогеоргіївці, Ольгополі, Зоряному.
  • Переможці готуються до підписання договорів, підготовки фінального бюджету та опису концепції, а також до участі у дводенному навчальному таборі, який відбудеться у другій половині травня.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я