До 38-ї річниці Чорнобильської трагедії Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша відновив виставу «Баба Пріся, або на початку і наприкінці часів» автора пʼєси та режисера Павла Арʼє. Художниця-постановниця – заслужена художниця України Ольга Гоноболіна.

Здача пройшла 26 квітня в приміщенні Миколаївської філії КНУКіМу.

«Наш театр поступово, не зважаючи на безліч перепон, за допомогою  друзів відновлює свій репертуар. Саме в чергову річницю Чорнобильської трагедії ми здали виставу «Баба Пріся, або на початку і наприкінці часів». Вистава живе в нашому театрі вже багато років і користується незмінною увагою глядачів. Сьогодні гостями вистави були студенти Миколаївської філії КНУКіМу, здавали виставу на майданчику, який нам надав цей університет для проведення репетицій. Хочу подякувати ректору Віктору Мозговому за дружнє плече і допомогу. Вітаю постановчу групу з прем’єрою, а Миколу Степаненка та Ольгу Бойцову з прем’єрою», – зазначив директор театру Куліша, народний артист України Олександр Книга.

Тепер роль Вовчика виконує Микола Степаненко, а Слави – Ольга Бойцова. Решта виконавці незмінні: Баба Пріся – народна артистка України Олена Галл-Савальська; Дільничий – заслужений артист України Руслан Вишнивецький; Батько – заслужений артист України Сергій Михайловський. Останній – також є асистентом режисера і працював над відновленням вистави.

Премʼєра вистави відбудеться в травні в Миколаївському національному академічному українському театрі драми та музичної комедії.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я